KreuCelebrity

Meryl Streep, në një romancë me komedianin Martin Short?!

Meryl Streep, në një romancë me komedianin Martin Short?!

Meryl Streep, ylli i “Mamma Mia!”, dyshohet se ka nisur një lidhje të re me komedianin Martin Short. Ata u ulën pranë njëri-tjetrit në “Golden Globes”, disa javë pasi filluan të qarkullonin zëra për një romancë.

74-vjeçarja u njoh me Martinin kur ata luajtën si të dashuruar në serialin televiziv amerikan “Only Murders in the Building”. “Meryl dhe Martin po shijojnë shoqërinë e njëri-tjetrit. Nuk ka presion. Ata kalojnë kohë së bashku dhe merren vesh mirë me njëri-tjetrin. Është shumë herët tani për të thënë nëse ka diçka serioze”, tha një burim.

Meryl Streep, në një romancë me komedianin Martin Short?!

“Ata janë thjesht shumë miq të mirë, asgjë më shumë”, tha përfaqësuesi i Martin Short.

Meryl Streep, në një romancë me komedianin Martin Short?!

Kujtojmë që kur u zbulua ndarja e Meryl nga bashkëshorti i saj, u tha se ata kishin qenë të ndarë për gjashtë vjet. Çifti ka katër fëmijë. Ata kanë edhe pesë nipër e mbesa.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF