KreuCelebrity

Miriami e uroi Albanin për Shën Valentin me një foto te 17 viteve më parë: Gëzuar dashuria e jetës sime....

Miriami e uroi Albanin për Shën Valentin me një foto te 17

Shën Valentini apo siç njihet Dita e të Dashuruarve, festohet ne pothuajse në gjithë botën e eshte një moment i mirë për të kaluar kohë me njerëzit e dashur. Dhe eshte koha per te nisur sa me shume dhurata: Mund te jene lule, mund të jetë një ëmbëlsirë, mund të jetë një dhuratë me ushqime, ose një komplet masazhi,por mund të jetë edhe diçka fare e thjeshtë si një kartolinë e bërë vetë, ose e blerë në dyqan, apo edhe nje kujtim nga e klauara, i percjelle me te gjithe dashurine e mundshme brenda.

Miriami e uroi Albanin për Shën Valentin me një foto te 17

Pikerisht keshtu e filloi Miriam Cani ditën e sotme: Me një urim dashurie për bashkëshortin e saj Alban Skënderaj. Në këtë ditë ajo ka shprehur gjithë dashurinë që ka për këngëtarin dhe tregon sesa falenderuese është ndaj tij.

Miriami e uroi Albanin për Shën Valentin me një foto te 17

Ne nje mesazh mjaft te ndjere, ajo shkruan: “Gëzuar dashuria e jetës sime. Të dua më shumë se gjithçka tjetër. Faleminderit që edhe pas 17 vitesh di sesi të më bësh të lumtur çdo ditë. 30/05/2007.”

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF