KreuCelebrity

Në mes romancës së aluduar me Paul Richard Soliz; reagon Britney Spears (siç ajo di)!

Në mes romancës së aluduar me Paul Richard Soliz; reagon Britney

Ylli i popit Britney Spears ka deklaruar se “të jesh beqare është fantastike” mes aludimeve se është në lidhje me Paul Richard Soliz. Këtë deklaratë këngëtarja e ndau me anë të një video në Instagram.

Komenti i Spears vjen pas lajmeve se ajo është ende në lidhje me Soliz, një kriminel i dënuar që punonte në shtëpinë e saj. “Britney dhe Paul janë padyshim bashkë”, tha një burim.

Në mes romancës së aluduar me Paul Richard Soliz; reagon Britney

Një burim i dytë gjithashtu konfirmoi se ata po shijojnë një romancë dashurie. E kaluara kriminale e Soliz përfshin akuza të shumta kundërvajtëse. Në prill 2014, ai u dënua për një akuzë të prishjes së qetësisë.

Soliz u akuzua gjithashtu për rrezikim të fëmijëve, i cili u pushua për shkak të një negociate për pranimin e fajësisë, tregojnë të dhënat e gjykatës. Ishte gusht kur mediat e huaja raportuan se Spears, 42 vjeç, dhe Soliz po takoheshin, pak pasi u dha lajmi i ndarjes nga Sam Asghari.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF