KreuCelebrity

Olsi Bylyku thyen heshtjen, rrëfehet për herë të parë pas daljes nga Big Brother

Olsi Bylyku thyen heshtjen, rrëfehet për herë të parë
Këngëtari dhe aktori i njohur, Olsi Bylyku ka reaguar për herë të parë përmes një postimi në Instagram për rrugëtimin e tij të shkurtër në Big Brother VIP Albania 3.

Mënyra e largimit të Olsit nga shtëpia e “Big Brother Vip” u komentua jo pak në rrjet.

Në momentin që emri i tij u përmendi nga Ledion Liço për të lënë garën, në fytyrën e Olsit u lexua një habi që na la të kuptojmë se nuk e priste aspak eleminimin e tij.

Më pas, aktori vendosi të hiqte nga Instagrami produksionin, duke përfshirë këtu Ledionin, Sarën, por edhe faqen zyrtare të BBV.

Olsi vendosi mos të paraqitej as në “Fan Club” duke mos i dhënë asnjë sqarim produksionit.

Pas disa ‘kunjave’ që ka hedhur nëpërmjet disa postimeve për produksionin, ai ka zgjedhur të reagojë ndryshe dhe të sqarojë gjerë e gjatë situatën.

Olsi Bylyku thyen heshtjen, rrëfehet për herë të parë

Olsi Bylyku thyen heshtjen, rrëfehet për herë të parë

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF