KreuCelebrity

Pamela Anderson zbulon përvojën më të mirë në shtrat: Me një burrë 80-vjeçar kur isha..!

Pamela Anderson zbulon përvojën më të mirë në


Pamela Anderson, një nga ikonat e viteve '90, kryesisht për rolin e saj si CJ Parker në serialin e "Baywatch", duke qenë në kopertinën e të gjitha revistave dhe një nga njerëzit më të famshëm të kohës.

Tashmë 56-vjeçare, Anderson ka folur për atë që ajo e konsideron përvojën e saj më të mirë në shtrat, duke qenë një histori mjaft e veçantë dhe befasuese.

Në librin e saj të titulluar "Love, Pamela: A Memoir of Prose, Poetry, and Truth", Anderson përmend se përvoja ishte në Buenos Aires me një burrë 80-vjeçar argjentinas kur ajo ishte vetëm 20 vjeçe, është një nga “eksperiencat më sensuale të jetës së saj”.

Pamela Anderson zbulon përvojën më të mirë në

Anderson u martua për herë të parë me rockerin Tommy Lee nga viti 1995 deri në 1998; pastaj me muzikantin Kid Rock nga 2006 deri në 2007.

Ajo më vonë u martua dy herë me Rick Salomon, nga 2007 në 2008 dhe nga 2014 në 2015.

Bashkëshorti tjetër i saj ishte truproja Dan Hayhurst, në vitin 2020, me të cilin martesa zgjati 13 muaj.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF