KreuCelebrity

Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha shfaqet në krah të reperit të famshëm!

Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha shfaqet në krah të reperit të

Që prej ndarjes së saj nga Ledri Vula, Sara Hoxha është në vëmendjen e mediave rozë per raportin me reperin e njohur italian, Luciano. Ai herë pas here nuk i kursen komplimentat ne fotot e saj. Së fundmi, reperi ka festuar ditëlindjen dhe Sara Hoxha duket se ka qenë e ftuar “speciale”. Ajo shfaqet në tavolinë e ulur në krahun e djathtë të reperit, e përballe tyre ishte këngëtarja Dhurata Dora.

Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha shfaqet në krah të reperit të

Nga ana tjeter, Ledri dhe Luciano ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, e nuk dihet sesi mund te ndikoje kjo ne raportin e tij me Sarën dhe pjesemarrjen e kësaj të fundit në krye të tavolinës në ditëlindjen e reperit.

Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha shfaqet në krah të reperit të

Zërat për ndarjen e Sares dhe Ledrit nisën qe kur influencerja nuk u shoqërua nga artisti në ditën e saj më të rëndësishme, teksa mori pjesë në premierën e filmit “Në Kuadër të Dashurisë”, ku ajo luante, duke parakaluar në tapetin e kuq e vetme. Duket ishte Ledri ai qe vendosi t`i jepte fund kesaj marredhenieje, e shkaku thuhet te kene qene debatet e shpeshta kanë qenë pikërisht skenat e xhelozisë nga ana e influenceres. Shpesh mes komenteve është përfolur edhe për një tradhti të mundshme nga ana e tij, por një fakt i tillë nuk është konfirmuar kurrë.

Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha shfaqet në krah të reperit të

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF