KreuCelebrity

"Pasuria ime": Mposhti tumorin për herë të tretë, Adriana Matoshi poston foto me katër fëmijët e saj!

"Pasuria ime": Mposhti tumorin për herë të tretë,

Aktorja kosovare, Adriana Matoshi ia doli për herë të tretë të mposhtë tumorin dhe po kalon kohë të vyer me katër fëmijët e saj. Pasi konfirmoi se fitoi betejën për herë të tjerët duke thënë “po kthehem me fitoren e tretë”, deputetja e Kuvendit të Kosovës, postoi foton me ta. “Pasuria ime", ka shkruar ajo në krah të fotos. 

"Pasuria ime": Mposhti tumorin për herë të tretë,

Pak ditë më parë, ajo i shqetësoi ndjekësit me lajmin e publikuar në rrjetet sociale ku shprehej se nuk mund të mos e mbante premtimin e dhënë dhe tregoi rikthimin e problemeve shëndetësore, por fatmirësisht tani është mirë.

"Pasuria ime": Mposhti tumorin për herë të tretë,

Ajo e përshkroi si një ëndërr të keqe këtë periudhë që kaloi, ndërsa ka falënderuar të gjithë ata që i qëndruan pranë dhe e kanë mbështetur.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF