KreuCelebrity

Për herë të parë, Natalie Portman zbulon detajet e ndarjes nga bashkëshorti pas tradhtisë!

Për herë të parë, Natalie Portman zbulon detajet e ndarjes

Natalie Portman ka thyer heshtjen e ka folur mbi situatën delikate familjare që kaloi nga ndarja me bashkëshortin Benjamin Millepied pasi mësoi për lidhjen e tij me një aktore të re. Ylli hollivudian u martua me Millepied në 2012 pasi u njohën në xhirimet e filmit “Black Swan”. Çifti kanë dy fëmijë së bashku: Aleph, 12 dhe Amalia, gjashtë.

Për herë të parë, Natalie Portman zbulon detajet e ndarjes

Por pak muaj më parë u përfol për një tradhti të tij me një vajzë 25-vjeçare. Mësohet se çifti është ndarë, edhe pse po përpiqen të rindërtojnë martesën e tyre. Megjithatë, Natalie Portman nuk ka dhënë asnjë deklaratë për këtë çështje. “Është e tmerrshme dhe nuk kam dëshirë të kontribuoj në të. Që herët u bëra shumë mbrojtëse. Zgjodha një emër tjetër kur fillova, që ishte një mënyrë interesante për të ndarë identitetet. Do të zemërohesha nëse dikush më thërriste Natalie Portman në shkollë. Mendova, “Nëse më njihni, më njihni si Natalie Hershlag në shkollë. Ishte një lloj dyzimi ekstrem identitetit që jam përpjekur ta integroj pak më shumë si e rritur,” shpjegoi ajo.

Për herë të parë, Natalie Portman zbulon detajet e ndarjes

Aktorja pohoi se ndarja ndodhi vitin e kaluar, megjithëse ajo nuk e kishte trajtuar publikisht statusin e marrëdhënies së tyre deri më tani. “Në një farë mënyre, kryqëzimi i gjithë kësaj është pjesë e imja, dhe është e rëndësishme të kem të gjitha brenda meje dhe si unë, në vend që të jem diçka e jashtme, kjo është gjëja e vërtetë. Të kem fëmijë dhe një familje, fillova të kuptoj se ndoshta nuk ishte e dobishme të ishim të tillë, ishim dy. Unë kam shumë ndërveprime brenda ditës si person publik. Të përjashtosh këtë nga përvoja ime nuk është reale.”

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF