KreuCelebrity

Princesha Kate rishfaqet në publik pas javësh spekulimesh për shëndetin e saj!

Princesha Kate rishfaqet në publik pas javësh spekulimesh për

Princesha Kate u pa për herë të parë që nga fillimi i këtij viti, kur ajo iu nënshtrua një operacioni abdominal për shkaqe të paspecifikuara. Një video, e cila është bërë virale në rrjetet sociale, supozohet se tregon Middleton dhe Princin William duke shëtitur nëpër Londër.

Princesha Kate bëri një paraqitje të rrallë publike, duke dalë në dyqanin e saj të preferuar të fermës pranë shtëpisë së saj në Windsor, Adelaide Cottage, gjatë fundjavës. Kjo shënon daljen e saj të parë që kur iu nënshtrua një operacioni në janar, dhe shikuesit ishin të emocionuar kur e panë atë të dukej "e lumtur, e relaksuar dhe e shëndetshme".

Princesha Kate rishfaqet në publik pas javësh spekulimesh për

E shoqëruar nga Princi William, vizita e Kate në dyqanin e fermës, që ndodhet vetëm një milje larg shtëpisë së tyre, ngjalli entuziazëm në mesin e fansave mbretërorë të cilët kanë pritur me padurim lajmet për shërimin e saj.

Çifti thuhet se ishte në humor të mirë gjatë daljes, me Kate që u shfaq mjaft mirë për të shijuar udhëtimin pa fëmijët e tyre, Princin George, Princeshën Charlotte dhe Princin Louis.

Princesha Kate rishfaqet në publik pas javësh spekulimesh për

Kjo video vjen mes spekulimeve të vazhdueshme për shëndetin dhe vendndodhjen e Kate.

Princesha Kate rishfaqet në publik pas javësh spekulimesh për

Videoja e publikuar nga “The Sun” dhe TMZ nuk ka qenë pa polemika, pasi disa përdorues të internetit kanë nxituar të vënë në dukje vërtetësinë e videos. Kritikët janë fokusuar veçanërisht te Kate, duke thënë se nuk është ajo.

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF