KreuCelebrity

Produksioni nxiti vajzën e saj të qajë? Reagojnë familjarët e Ilnisës!

Produksioni nxiti vajzën e saj të qajë? Reagojnë

Produksioni i BBV3 kishte rezervuar mbrëmjen e së martës, gjatë ‘Prime-t’ në ‘BBV3’, një surprizë te bukur për Ilnisën. Gazetarja pati mundësinë të fliste me vajzën e saj, të cilën prej 3 javësh nuk ka patur mundësinë as ta shikojë dhe as ti dëgjojë zërin. 

Por ne rrjet shpejt u shfaqen pretendime se ishte një pjesëz në momentin që Ilnisa foli me të bijën, ku kjo e fundit po ndjenjte ‘presion’ prej dikujt që e detyronte të qante ‘sa për sy e faqe’. 

Produksioni nxiti vajzën e saj të qajë? Reagojnë

Paskesaj, një reagim i menjëhershëm ka ardhur dhe prej familjarëve të Ilnisës të cilët janë menaxhues të rrjeteve të saja sociale dhe shkruajnë:

Është keqardhje që niveli i spekulimit dhe konspiracionit ndaj një loje, arrin në atë pikë sa vë në dyshim emocionin e një fëmije 10-vjeçar, lotët e saj, zërin që meket në një komunikim me mamanë e saj, që askush nuk është në gjendje të përfytyrojë sesa shumë i mungon.’

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF