KreuCelebrity

Pse Kardashians janë një zgjidhje për Princ Harry dhe Meghan?

Pse Kardashians janë një zgjidhje për Princ Harry dhe Meghan?

Është e drejtë të thuhet se shumë njerëz nuk janë shumë të prirur për Princin Harry dhe Meghan Markle pas daljes së tyre dramatike nga Familja Mbretërore Britanike në 2021. Megjithatë, ndërsa ata përpiqen të rifitojnë popullaritetin e tyre në Shtetet e Bashkuara, duket se Kardashians mund të jenë çelësi për ta bërë këtë.

Familjet Kardashians janë një nga familjet më të njohura në SHBA, me Kim dhe Kris Kardashian ose Kylie dhe Kendall Jenner që të gjitha adhurohen nga shumë njerëz brenda kombit të Amerikës së Veriut.

Ato mund të ndihmojnë Dukën dhe Dukeshën e Sussex-it përmes shfaqjes së tyre televizive, The Kardashians (dikur Keeping Up ëith Kardashians).

Pse Kardashians janë një zgjidhje për Princ Harry dhe Meghan?

“Kris beson se edhe një paraqitje e tyre në The Kardashians do të ishte shumë fitimprurëse për shfaqjen dhe do të ndihmonte popullaritetin e Harry-t dhe Meghan-it të bëhej më i përhapur”, tha Carrat, një ekspert i PR, për The Mirror.

Atyre do t’u jepej mundësia të shfaqenin para amerikanëve pak më shumë nga personalitetet e tyre dhe ndoshta fansat do të ishin më pranë tyre. Ndërsa për Kardashians, kjo do të rriste vlerësimet dhe audiencën teksa njerëzit shohein se si Princi Harry dhe Meghan shkojnë mirë me një nga familjet më të famshme amerikane.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF