KreuCelebrity

Rita Ora pret flokët shkurt, dhe fansat thonë se duket më mirë!

Rita Ora pret flokët shkurt, dhe fansat thonë se duket më

Rita Ora ka hedhur një hap të guximshëm në eksperimentimin me imazhin e saj. Kengetarja nga Kosova me fame boterore ndau me ndjekësit e saj në Instagram një ndryshim ne look, i cili sipas tyre, e beri te duket edhe me e freskët në stilin e saj.

Rita Ora pret flokët shkurt, dhe fansat thonë se duket më

Në fotografitë më të fundit të postuara në llogarinë e saj zyrtare, Rita shfaqet me flokë të shkurtra, një ndryshim i cili shënon një transformim në pamjen e saj karakteristike. Ky ndryshim i papritur i ka shtuar akoma më shumë shkëlqim imazhit të saj të njohur në skenën muzikore, sipas ndjekesve.

Rita Ora pret flokët shkurt, dhe fansat thonë se duket më

Ndryshimi i ri në stilin e flokëve vjen në një kohë kur Rita është duke përgatitur publikun për lansimin e këngës së saj më të re, “Last Uf Us” në bashkëpunim me producentin e njohur Gryffin.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF