KreuCelebrity

Romeo Beckham dhe Mia Regan ndahen pas 5 vitesh lidhje!

Romeo Beckham dhe Mia Regan ndahen pas 5 vitesh lidhje!

Romeo Beckham ka bërë të ditur se ai dhe Mia Regan i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pasi kanë qenë së bashku për pesë vitet e fundit. 21-vjeçarët vendosën t'i kushtojnë kohë lidhjes së tyre dhe secila prej tyre ka ndarë mesazhe emocionale në Instagram për të përditësuar ndjekësit e tyre për këtë ndryshim të madh të jetës.

"Unë dhe Mooch u ndamë pas 5 vitesh dashuri”, shkroi Romeo mbi një selfie të tij dhe Reganit. "Ne kemi ende shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin, dhe vazhdojmë të mbajmë një miqësi të fortë dhe gjithmonë do të kemi”.

Romeo Beckham dhe Mia Regan ndahen pas 5 vitesh lidhje!

Regan ndau edhe një selfie me Romeon në Story-n e saj, teksa shkruante: "Ne jemi rritur me njëri-tjetrin që kur ishim 16 vjeç!! Dashuria merr forma dhe rrugë të ndryshme, ndërsa ti piqesh". Ajo theksoi se ata ende “ndajnë shumë dhe shumë dashuri për njëri-tjetrin… pas 5 vitesh ne u miqësuam me njëri-tjetrin”.

Romeo Beckham dhe Mia Regan ndahen pas 5 vitesh lidhje!

Nga postimet e tyre është e qartë se edhe pse nuk kanë më asnjë lidhje romantike, ata do të jenë pjesë e jetës së njëri-tjetrit si miq.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF