KreuCelebrity

Si humbi 18 kg në peshë, Christina Aguilera tregon sekretin!

Si humbi 18 kg në peshë, Christina Aguilera tregon sekretin!

Christina Aguilera nuk pushton titujt vetem me zerin e saj, por edhe me pamjen. Se fundi, këngëtarja e famshme ka arritur të bierë aq shumë në peshë, saqë është e vështirë ta njohësh.

Si humbi 18 kg në peshë, Christina Aguilera tregon sekretin!
Si humbi 18 kg në peshë, Christina Aguilera tregon sekretin!

43- vjeçarja ka zbuluar se përkushtimi ndaj një diete të shëndetshme, të ekuilibruar dhe një regjimi rigoroz të ushtrimeve është sekreti i humbjes drastike të peshës.

Si humbi 18 kg në peshë, Christina Aguilera tregon sekretin!

Aguilera ka zbuluar se asnjëherë nuk ushqehet me ushqime ditore mbi 1600 kalori dhe i qendron rreptesisht nje regjimi të pasur me bimë, ndersa konsumon fruta dhe perime.Ajo gjithashtu trajnohet me trajnerin e famshëm të fitnesit, Tee Sorge, përfshirë ngritjen e peshave dhe kardio për të maksimizuar djegien e kalorive dhe për të ruajtur linjat e saj.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF