KreuCelebrity

SONDAZH/ X Factor Albania: Cila është skuadra juaj e zemrës?

SONDAZH/ X Factor Albania: Cila është skuadra juaj e zemrës?

 

Mbrëmjen e 12 janarit u mbajt nata e parë ‘live’ e talent shoë X Factor Albania. 16 konkurrentë u ngjitën në skenën e spektaklit për të shfaqur talentin e tyre përmes performancave unike. Kategoria e djemve e udhëhequr nga Arilena Ara, vajzat e mentoruara nga Elhaida Dani së bashku me grupin “The Chemicals” si dhe grupi mix nën kujdesin e Young Zerkës u kujdesën të jepnin më të mirën e tyre. Ndërsa presim që talentet e reja të shpërthejnë skenën javë pas jave, ju me siguri keni krijuar që tani simpatitë tuaja. Cila është skuadra juaj e zemrës?

Poll

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF