KreuCelebrity

Ups, Ben Affleck paska mbajtur letrat e Jennifer Lopez edhe kur ishte ende i martuar me Jennifer Garner?!

Ups, Ben Affleck paska mbajtur letrat e Jennifer Lopez edhe kur ishte ende i

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Jennifer Lopez tregoi se bashkëshorti i vet, Ben Affleck i ka mbajtur gjithmonë letrat e dashurisë që ajo i kishte dërguar, edhe gjatë kohës kur ishte ende i martuar me Jennifer Garner ( me të cilën ka tre fëmijë).

Ups, Ben Affleck paska mbajtur letrat e Jennifer Lopez edhe kur ishte ende i

Në dokumentarin “The Greatest Love Story Never Told” Lopez madje pohon se Ben përpos faktit që ka ruajtur emailet dhe letrat e dërguara nga ajo, i ka përmbledhur dhe në një libër e ia ka bërë dhuratë.

Ups, Ben Affleck paska mbajtur letrat e Jennifer Lopez edhe kur ishte ende i

“Ky është një libër që Beni më dha Krishtlindjet e para që u rikthyem bashkë. Është cdo letër dhe cdo email që i kemi shkruar njëri-tjetrit që nga 20 vjet më parë e deri më sot” tha Lopez. Dokumentari i këngëtarës hedh dritë mbi lidhjen e tyre të trazuar fillestare dyvjecare, e cila tërhoqi vëmendjen duke u bërë që çifti të ndahet.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF