KreuCelebrity

Vajzat që i përkasin kësaj shenje horoskopi, më dinamiket dhe më luftarake!

 

Vajzat që i përkasin kësaj shenje horoskopi, më dinamiket


Dashi, e vendosur dhe e zjarrte , Bricjapi e mençur dhe praktike: çdo shenjë astrologjike nxjerr në pah një grup të veçantë tiparesh tek femrat qe i perkasin. Por cila eshte femra më e fuqishme e zodiakut?

Vështirësitë nuk e pengojnë atë, ndërkohë që ajo mund t’i kapërcejë vetë shumicën e pengesave. Ajo e di vlerën e saj dhe ecën me besim në jetë. Eshtë një luftëtare e vërtetë dhe del fitimtare nga shumica e betejave. Nëse dikush tenton ta kontrollojë, do të përballet me reagime shumë të forta, pasi luftëtarja e fshehur brenda saj nuk “fle” shumë. Ajo dëshiron të jetë e para në gjithçka, çdo lloj kontrolli e zemëron, është plot pavarësi dhe ndjek me pasion çdo dëshirë të saj.

Cilës shenje i përket? Dashit.

Një grua që përfaqëson këtë shenjë entuziaste, të vendosur, pioniere, aventureske, të guximshme dhe të orientuar drejt qëllimit, mund të quhet vetëm më dinamike nga të gjitha të tjerat!!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF