KreuCelebrity

VIDEO/ Fifi merr propozim për martesë! Tha “Po”!

VIDEO/ Fifi merr propozim për martesë! Tha “Po”!

Emocionet për Fifin gjatë gjysmëfinales së “Dancing With The Stars” kanë qenë të mëdha. Ajo ka marrë propozimin për martesë nga partneri i saj.

VIDEO/ Fifi merr propozim për martesë! Tha “Po”!


Teksa këngëtarja po performonte, Adisi u shfaq papritur në skenë me një unazë në dorë.

VIDEO/ Fifi merr propozim për martesë! Tha “Po”!

“Je shumë e bukur, a do të martohesh me mua”, pyeti Adisi mes lotësh Fifin, e cila i tha padyshim “Po”.

VIDEO/ Fifi merr propozim për martesë! Tha “Po”!

“Nuk e prisja kurrë në jetë, sepse Adisi nuk ka shumë qejf të dalë në televizion, edhe ta bënte këtë gjë këtu… edhe më ka thënë më parë që kur të të propozoj, do të jetë diçka shumë e bukur dhe spektakolare”, u shpreh Fifi.

VIDEO/ Fifi merr propozim për martesë! Tha “Po”!

Kujtojmë që Fifi dhe Adis janë në një lidhje prej gati dy vitesh, ndërkohë që në prill të këtij viti ata u bekuan me një djalë, që e pagëzuan me emrin Theo Mal.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF