KreuCelebrity

Ylli Limani humb njeriun e tij të shtrenjtë: Gjithmonë do të të kujtoj dhe dua shumë

Ylli Limani humb njeriun e tij të shtrenjtë: Gjithmonë do të
Këngëtari i njohur, Ylli Limani, ka humbur njeriun e tij të dashur.

Në një postim në Instastory, ai ka ndarë lajmin e hidhur me ndjekësit e tij, ku shkuan se gjyshja e tij ka humbur jetën.
Së bashku me lajmin, këngëtari ka publikuar edhe një foto bardhë e zi të gjyshes së tij, për të cilën thotë se ia ka zbukuruar fëmijërinë, dhe shprehet se do ta kujtojë dhe dojë gjithmonë.

“Pusho në paqe gjyshe. Faleminderit që ma ke zbukuru fëmijërinë dhe jetën…Gjithmonë kam me të kujtu dhe me t’dashtë shumë”, shkruan Ylli.

Ylli Limani humb njeriun e tij të shtrenjtë: Gjithmonë do të

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF