KreuFashion

Rihanna dhe djali i saj sapo veshën këpucët e sezonit!

Rihanna dhe djali i saj sapo veshën këpucët e sezonit!

Mund të jemi afër dhjetorit, por Rihanna dhe djali i saj RZA, sapo kanë bërë paraqitjet e tyre fashioniste me këpucët që ishin ktyefjalë e verës ndërsa ishin pak ditë më parë në New York City.

Rihanna dhe djali i saj sapo veshën këpucët e sezonit! 

Rihanna kishte veshur një pallto blu të gjatë deri në fund të këmbëve dhe një palë streçe të zeza me shkëlqim. Ndërsa veshja në pamje të parë dukej një zgjedhje 'casual', kombinimin e Rihanna-s ishinsh dy aksesorë statusi. Në këmbët e saj ajo kishte veshur balerinat e famshme ikonike të muajve të fundit nga brandi Alaïa, një palë Mary-Janes me gurë kristalesh të zinj. Ajo mbante gjithashtu trendin 'du jour', një çantë të zezë Gucci me kuaj.

Në të njëjtën dorë, nëna e përzemërt mbante një palë këpucë për djalin e saj një vjeç e gjysmë, RZA, një palë mokasins me ngjyrë të verdhë Onitsuka Tiger Mexico 66s. Atletet patën një moment të shkëlqyer vitin e kaluar. Është e qartë se bebja e famshme RZA po trashëgon shijen në modë nga prindërit e tij shumë elegant, Rihanna dhe A$AP Rocky.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF