KreuFashion

Thonj natyralë: ja 10 modelet më të bukura për t'i kopjuar!

Thonjtë në stilin minimal vazhdojnë të jenë ‘on top’. Të karakterizuara përgjithësisht nga një bazë nudo, ato mund të shoqërohen nga dekorime, si kristale të vogla, pika polka, detaje metalike ose të kenë një fund me shkëlqim, tipik për thonjtë me qumësht dhe manikyr buzësh.

Thonj natyralë: ja 10 modelet më të bukura për t'i

Nëse jeni duke kërkuar ide të thjeshta por të bukura dhe elegante, ne kemi përzgjedhur 10 modele në përputhje të përsosur me trendet e artit të thonjve të vjeshtës 2023.

Thonjtë me ngjyrë qumështi, që janë ende super në modë, shkojnë më së miri si në thonjtë e gjatë, ashtu edhe në ato të shkurtra natyrale.

 

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF