KreuHoroskop

Horoskopi ditor, e martë 17 tetor 2023

Horoskopi ditor, e martë 17 tetor 2023

Dashi

Mos harroni ti bëni here pas here komplimente partnerit tuaj sot sepse jo vetëm ai, por edhe ju do ndiheni me se miri. Ne përgjithësi dita do jete e këndshme. Beqaret qe ëndërrojnë te krijojnë një lidhje serioze do jene mjaft te privilegjuar. Edhe te ardhurat do fillojnë te përmirësohen dalëngadalë. Do jeni me te qete dhe do shpenzoni pa frike për gjerat me te nevojshme.

Demi

Do jeni me te gatshëm te bëni disa lëshime ndaj partnerit tuaj sot dhe marrëdhënia ne çift do filloje te përmirësohet. Edhe ai do kujdeset qe ju te ndiheni me se miri. Beqaret do kenë takime interesante, por zemra e tyre nuk do rrahe aq fort sa për te krijuar një lidhje. Ne planin financiar nuk do keni as problemin me te vogël. Numri juaj i fatit do jete 822.

Binjaket

Me mirëkuptim dhe tolerance do i kaloni te gjitha vështirësitë qe keni pasur ne jetën tuaj ne çift. Do tregoheni me largpamës dhe do dini te falni. Beqaret edhe pse do kenë shume mundësi për takime, do i refuzojnë ato me arsyen se nuk duan asnjë lloj angazhimi. Ne planin financiar mos u tregoni te pamatur sepse do keni probleme shume te mëdha.

Gaforrja

Saturni do ketë ndikim te drejtpërdrejte sot ne jetën tuaj sentimentale dhe duhet thënë se ai nuk është planeti ideal për te influencuar dashurinë. Kujdes me kritikat dhe shmangni sa te mundni kokëfortësinë. Beqaret do takohen me një person mjaft simpatik dhe pasionant. Mos e humbni këtë mundësi. Financat do jene delikate. Shpenzoni me maturi qe te mos keni me tepër vështirësi.

Luani

Ata qe janë ne një lidhje do kenë surpriza te njëpasnjëshme gjate kësaj dite. Gjithçka do shkoje ashtu si ata e kishin ëndërruar dhe entuziazmi do mbizotërojë gjithë kohës. Beqaret do kalojnë një dite normale dhe pa asgjë te veçante. Merkuri nga ana tjetër do iu ndihmoje te keni disa hyrje parash, por ju do i shpenzoni menjëherë ato. Kujdes sepse mund te keni probleme po vazhduat kështu.

Virgjeresha

Dite mjaft e qete dhe pa probleme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do bashkëpunoni për gjithçka me partnerin dhe nuk do mbani mëri për te kaluarën. Beqaret do kenë një takim vendimtar i cili mund t’ua ndryshoje jetën qe kane bere deri me sot. Sektori i financave do jete mjaft i privilegjuar kështu qe ne këtë plan nuk do keni për çfarë te shqetësoheni.

Peshorja

Dite përgjithësisht harmonike dhe e këndshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do i zgjidhni me shume qetësi mosmarrëveshjet qe keni pasur dhe do bëni plane për te ardhmen. Beqaret nuk duhet te hezitojnë t’ua shprehin pëlqimin disa personave. Sektori i financave do jete i paqëndrueshëm. Kujdes sepse me gabimin me te vogël mund te krijoni probleme shume serioze.

Akrepi

Klima yjore do jete mjaft e mire për jetën sentimentale te çifteve. Pasioni do rindizet fuqishëm dhe emocionet do jene te papërshkrueshme. Beqaret do kenë takime romantike te cilat do i shtyjnë te marrin vendime me rëndësi. Financat nga ana tjetër nuk do jene aspak te privilegjuara. Kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni sepse me vone nuk do dini çfarë te bëni.

Shigjetari

Ka shume mundësi qe sot te qëndroni me zor pranë partnerit tuaj. Nuk do jeni aspak ne humor sepse diçka qe ai ka bere kohet e fundit ju ka mërzitur tej mase. Do bënit mire te flisnit hapur me te. Beqaret nuk do tregohen te hapur dhe për këtë arsye mundësitë për takime do mundojnë. Financat do jene përgjithësisht te mira. Vazhdoni ta ruani këtë ekuilibër.

Bricjapi

Do bëni gjithçka sot qe ta përmirësoni jetën tuaj ne çift dhe do ia dilni mbanë. Si ju ashtu edhe partneri do kujdeseni për njeri tjetrin dhe nuk do i kurseni komplimentet. Beqaret do joshen mjaft nga disa persona, por do kenë druajtje t’i shprehin ndjenjat. Ne planin financiar mund te kryeni edhe investime meqë situata duket te jete goxha e qëndrueshme.

Ujori

Priten disa ndryshime te rëndësishme gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Gjithçka do varet nga sjellja juaj kohet e fundit dhe me mire se kushdo ju e dini vete këtë. Beqaret do marrin propozime por thjesht për lidhje kalimtare, asgjë me tepër. Financat do jene me te mira se kohet e fundit. Mundohuni ta ruani sa me gjate ekuilibrin dhe te siguroni edhe te ardhmen.
Peshqit

Edhe vazhdimësia e kësaj dite do varet nga ju. Nëse nuk tregoheni tolerante dhe kërkoni te jeni ju shefi ne lidhjen qe keni do përballeni me debate te zjarrta. Beqaret do tërhiqen shume nga pamja e jashtme e disa personave, te cilët ne fakt nuk vlejnë aspak. Nëse keni probleme ne planin financiar, bëni çmos qe t’i zgjidhni ato sa me pare. Ju mundeni!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF