KreuStil Jetese

Ja cilët janë meshkujt më të bukur të 2015

Kinema, seriale televizivë, realit show dhe muzikë. Janë këto fushat që kanë dhuruar meshkujt më të bukur për vitin 2015. Asnjë sportist dhe vetëm pak futbollistë; aktorë, këngëtarë dhe përfaqësues të show bizit janë pjesë e klasifikimit të meshkujve më të dëshiruar të planetit. Në krye të klasifikimit është David Beckham, tashmë më tepër një mashkull spektakli se futbollist, i përzgjedhur nga ‘People’ si mashkulli më seksi në botë. New entry modeli i ri kalifornian, Lucky Blue Smith që ka çmendur fanset gjatë sfilatave të modës në Milano dhe gjetkë. Në galeri mund të shihni kush ka bërë ligjin në bukurinë mashkullorë për 2015.

 

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF