Fjolla Morina bën ndërhyrje në fundshpinë

Para disa ditësh ajo postoi një video në instagram ku ishte nën shoqërinë e doktorit të kirurgjisë estetike Skerdi Faria. Fjolla Morina nëpërmjet kësaj video na bëri me dije se ka bërë një ndërhyrje në trupin e saj. Duket se këngëtarja ka preferuar të ndryshojë përmasat e të pasmeve të saj. Ajo ka bërë lipozucion ose e thënë me terma më të thjeshta, ka thithur dhjamin në zonat problematike si beli, barku e kofshët. Këtë dhjam e ka depozituar në zonën e fundshpinës për të rritur volumin në atë zonë. Do të duhet pak kohë që të mund të shohim rezultatin e kësaj ndërhyrje dhe urojmë që ky rezulta të jetë i kënqshëm për këngëtaren.

 

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *