KreuCelebrity

Brenda 50-vjetorit të Aleksandër Frangaj dhe të gjithë VIP-at që morën pjesë

Presidenti i televizionit Klan ka festuar këtë të premte 50- vjetorin e lindjes. Me temë “moulin rouge” të cilën të gjithë të pranishmit e kishin respektuar Alkesandër Frangaj pati një festë surprizë të organizuar me siguri nga bashkëshortja Alba.

Emra të njohur të Tv Klan por jo vetëm ishin veshur siç ua kërkonte rasti dhe kanë ndarë ne llogaritë e tyre në instagram foto nga mbrëmja e ditëlindjes. Që nga Marina Vjollca, Dritan Shakohoxha, çifti Orinda e Turjan Hysko e shumë personazhe të tjerë VIP kanë trokitur gotat dhe kanë uruar personalisht Sandrin në këtë vit jubile të lindjes së tij.

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF