KreuHoroskop

Horoskopi ditor, e hënë 1 Qershor 2020

Horoskopi ditor, e hënë 1 Qershor 2020

Dashi

Dikush që qëndron pranë jush gjatë kësaj kohe të çuditshme do të qëndrojë pranë jush edhe në të ardhmen, prandaj largoni çdo dyshim që keni për të nesër. Në aspektin profesional, gjërat do ju shkojnë me sukses.

Demi

Gjithkush do të jetë dakord me çdo gjë që ju thoni nesër, madje edhe ndonjë bashkëpunëtor apo mik, i cili gjithmonë pëlqen të luajë avokatin e djallit! Mos u bëni shumë ambicioz për qëllimet tuaja. Shkoni për gjërat që mund të arrini.

Binjakët

Shqyrtoni sa energji po vendosni drejt atyre projekteve që kanë rëndësi për ju. Ju duhet të merreni me karrierën tuaj, familjen dhe gjëra të tjera jetike, por gjithashtu ju duhet të bëni vend në jetën tuaj edhe për aspektin sentimental.

Gaforrja

Keni një mendje shumë të mprehtë, por edhe ju keni ditët tuaja të pushimit në këtë aspekt. Përqendrohuni nesër në detyra më të thjeshta që kërkojnë më pak vëmendje në detaje. Aktivitetet sociale duhet të shkojnë shumë mirë për ju.

Luani

Në një situatë të vështirë nesër, të tjerët mund të reagojnë në mënyrë emocionale. Do t’ju duhet të jeni ju, ai që do t’i qetësoni ata. Nesër mund të mësoni shumë gjëra interesante rreth një personi që keni menduar se e njihni mirë.

Virgjëresha

A ndiheni sikur jeni duke u shtyrë apo duke u tërhequr nga dikush që është shumë i rëndësishëm për ju? Kjo çështje e marrëdhënies suaj duhet të trajtohet me kujdes nga ju. Çdokush që ju shtyn të merrni një vendim për të cilin nuk jeni gati nuk është personi i duhur në jetën tuaj.

Peshorja

Fitimi i një betejë nuk është aq e rëndësishme krahasuar me përpjekjen. Nxiteni veten sepse ju nuk duhet vetëm të provoni veten, por edhe të vazhdoni të bëni atë që është e drejtë për ju.

Akrepi

Tani ndjeheni të mbyllur nga bota, që do të thotë se i gjithë kreativiteti juaj do të jetë i fshehur nga të tjerët. Nëse doni të jeni vetëm, ashtu qoftë. Por nëse jeni duke pritur që dikush t’ju ndihmojë të dilni në botë, po humbni kohë.

Shigjetari

Përgjigjet janë të lehta për ju nesër, pjesërisht për shkak se po dëgjoni të tjerët më shumë nga zakonisht. Duke i kushtuar vëmendje asaj që po ndodh rreth jush ju jo vetëm ju argëton, por ju furnizon me mësime të rëndësishme që mund të aplikoni për jetën tuaj.

Bricjapi

Ndonjëherë, nuk është krejtësisht e qartë kur ke bërë përparim në një marrëdhënie. Personi tjetër nuk jep nota, kështu që mund të jetë e vështirë të thuash, nëse jeni bërë të rëndësishëm për ta apo jo. Ju do të vërtetoni se jeni të besueshëm dhe bujar.

Ujori

Kur dikush që është afër jush kërkon të bëni diçka që duket se i komprometon vlerat tuaja, mendoni dy herë. Çfarë duhet të bëni vërtet është të rivlerësoni pse ky person është në jetën tuaj! Ashtu siç ju hiqni zakonet që janë të këqija për ju, duhet të hiqni edhe energjinë negative nga jeta juaj.

Peshqit

Nëse jeni të vetëdijshëm për këtë ose jo, karriera juaj po kalon një transformim interesant tani. Për t’i kuptuar këto ndryshime, bisedoni me një ose dy bashkëpunëtorë të ngushtë. Duhet të jeni të përgatitur për të bërë më shumë hulumtime se si të shfrytëzoni më shumë lidhjet që po ndërtoni me të tjerët

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF