Dard bëri 1 vjec: Ira nxorri fotot nga super festa e vogëlushit!

Një vit më parë, aktori i njohur i humorit, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij, Ira Seferi u bënë prindër për herë të parë.

Vogëlushit të tyre zgjodhën t`I vendosin një emër mjaft të vecantë: e quajtën Dard! Sot ai bëri një vjec dhe Gazi e Ira i organizuan një festë të personalizuar ku mbizotëronin ngjyrat e hareshme sic treguan qartë dhe fotot e postuara prej saj në rrjetet sociale. Portokallia, bluja dhe e gjelbra mbizotëronin në dekorin e bukur të përdorur në ditën e vecantë të Dardit, portretin e të cilit ende nuk e kemi parë, sepse cifti vazhdon ta mbrojë me fanatizëm nga kureshtja e madhe e publikut!

Previous ArticleNext Article