E pamundur të mos qeshnim nga mënyra që ka gjetur Jonida për ta mbrojtur Besnikun nga syri i keq!

Pas përfundimit të “Festivalit të Këngës”, Jonida Vokshi është kthyer në Kosovë për të shijuar pushimet e fundivit pranë familjes së saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)


Përmes një fotoje në Instagram, ajo tregoi se kanë dalë së bashku me Besnikun për darkë. Të veshur të dy me të zeza, duken shumë të lumtur; ajo shihet duke buzëqeshur teksa ai e puth. Epo, me gjithë këtë harmoni, duhet të ruhen nga syri i keq, apo jo. Dhe Jonida  e ka gjetur mënyrën. “Ia fsheh fytyrën herë pas here se ma marrin në sysh”, ka shkruar ajo dhe ne, nuk e mbajtëm dot të qeshurën!

Previous Article