Orinda na tregoi si i festoi Krishtindjet, e ne pamë edhe shtëpinë!

Turjani dhe Orinda, Krishtlindjet i festuan ashtu sic edhe ato e kanë kuptimin  e tyre të vërtetë: me familjen. Pavarësisht se pandemia na ka kufizuar së tepërmi, ata kanë arritur që ta organizojnë një grumbullim “modest” brenda orarit policor, sic e tregoi dhe vetë Orinda me një postim në instagram. “Gezuar Krishtlindjen! P.S.Fotografia u be pas 20:30 prandaj u reduktuam ne nr , se ne fakt jemi familje me 15vete poor…”, ka shkruar ajo ndërsa shihet me të shoqin, nënën e tij Elida dhe vellain, Elio.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

Paskësaj, moderatorja ka postuar dhe një foto me Turin dhe qenushen e tyre, e shoqëruar me mesazhin “Gëzimi im. Falenderuese”! ishte e vështirë sakaq të mos na tërhiqte vëmendjen shtëpia e ciftit, e cila duket vërtet e arreduar me shumë shije!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

Previous ArticleNext Article