Dhurata për Ditën e Shën Valentinit: 35 ide kozmetike, flokësh dhe parfumesh

Shkurti është fjalë për fjalë muaji i dashurisë. Dashuria, e cila duhet të festohet jo vetëm një herë në vit, por edhe në 364 ditët e mbetura, ka forma dhe aspekte të ndryshme.

Mund të jetë afeksion për anëtarët e familjes, një gjest i vogël që bëhet për të ndihmuar të tjerët, të qenit pranë një shoku dhe, më e rëndësishmja, të duash veten para së gjithash. Gucci e thotë mirë: Cupid, zoti i dashurisë, është një elf djallëzor, me ligësi dhe zgjuarsi të madhe.

I paparashikueshëm, askush nuk e di kur ai vendos të thyejë zemra. Por le të fillojmë të mendojmë për këtë, me zgjedhjen e 35 produkteve të bukurisë si dhuratat e Shën Valentinit, për një relaks të vogël në emër të bukurisë.

Ja cdo të gjeni më poshtë ,për një Shën Valentin akoma më të ëmbël

Guerlain
Dyson
Serà Fine Silk
Gucci
Lush
G9SKIN
Francine Haircare
Taba Skincare
Carthusia
& OtherStories.com
Yves Saint Laurent Beauté
Naked
HairBurst
Chanel
Darling
Yes Passion, from the bouquet, created by Julie Massé, of black currant, pear, rose and jasmine.
ghd
Diptyque
Bon Parfumeur
Solidea
Comfort Zone
Bobbi Brown
Korff
Yves Rocher
Fenty Beauty
Susanne Kaufmann
SkinLabo
Elbe water
Heeley 
Davines
BaByliss
L’Occitane
Moschino
Lipstick Pacony, with a matte formula with mineral pigments and almond oil.
Dr. Hauschka
Previous ArticleNext Article