“Me stërgjyshen time në Gostivar”, Bebe Rexha publikon foton nga fëmijëria

Këngëtarja e famshme Bebe Rexha është një nga artistet shqiptare me të cilën ne padyshim të gjithë krenohemi.

Ajo asnjëherë nuk e ka fshehur origjinën e saj, dhe së fundmi ka publikuar një fotografi ku shihet bashkë me stërgjyshen e saj, ku ka qenë vetëm 4 vjeçe. “Unë me stërgjyshen time në Gostivar, Maqedoni, kur isha 4 vjeç”, ka shkruar Rexha krahas fotografisë.

 

Bebe është me origjinë nga Debari i Maqedonisë së Veriut, fshat shqiptar në kufi me Bulqizën. Vetë ajo nuk ka jetuar asnjë ditë aty pasi babai dhe nëna e saj emigruan në SHBA.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article