KreuStil Jetese

15 produktet kozmetike që Meghan Markle nuk i ndan nga rutina e saj!

Meghan Markle ka servirur pamje ikonike të bukurisë që në ditët e hershme të ‘Suits’, dhe nëse e keni ndjekur blogun e saj ( tashmë të zhdukur) The Tig, me siguri e dini se ajo ka folur shumë për dashurinë e saj për stilin e jetës, modën dhe bukurinë.

Nëse gjatë karrierës si aktore për Meghan ishte më e thjeshtë të dilte nga shtëpia edhe pa ndonjë kujdes të veçantë për veshjen apo grimin, tashmë për shkak të të qenit një dukeshë/autore/filantropiste, ajo në thelb nuk mund të dalë nga shtëpia pa u kthyer në frymëzim që  gjithë rrjeti të rikrijojë veshjen e saj apo edhe mënyrën e grimit.

Në daljet e saj publike Meghan duket githmonë e mrekullueshme dhe në fakt Meghan ka treguar se i qëndron besnike disa produkteve kozmetike të cilat nuk pëlqen t’i ndryshojë prej disa vitesh.

Pra, cilat produkte përdor Meghan për të krijuar pamjen në  fytyrën e saj që të gjithë adhurojnë?!

Duke gërrmuar në një sërë intervistash të vjetra u njohëm me disa nga prej produkteve në A listën e Meghan Markle kur bëhet fjalë për lëkurën, flokët dhe produktet e grimit.

 

 

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF