Garuese në “Dance Albania”, Anita Haradinaj: Ramushi nuk është “asnjë pikë” xheloz!

Anita Haradinaj është bërë pjesë e spektaklit “Dance With Me Albania”, ku vazhdon ta befasojë jurinë me paraqitjen, ndërkohë që, sic thote Express, ka marrë komplimente të shumta për energjinë dhe pozitivitetin që përcjell.

Disa ditë më pare, ajo u pyet sesi e lejoi bashkëshorti të marrë pjesë në një show të tillë. Gazetarja edhe një herë së fundi ka theksuar se i shoqi, nuk është aspak xheloz.

Në puntatën e radhës të “Dance With Me”, Haradinaj tha që partneri i saj, politikani Ramush Haradinaj, nuk është i tillë sepse po të ishte, ajo nuk do të ndodhej në atë skenë.

“Po të ishte ai xheloz unë nuk do të isha këtu dhe po të isha unë xheloze nuk do ia kisha dhënë gjithë jetën atij, kështu që bëje balancen vetë tani”, ka thënë Anita.

Dyshja janë të martuar prej shumë vitesh dhe kanë bashkë tre fëmijë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article