10 gjëra për t`u dukur e veshur “shtrenjtë” këtë dimër!

Të gjithë duam të dukemi të veshur mirë, dhe për këtë, vijnë në ndihmë ekspertët e modës. Ata thonë se mund ta dallojnë një veshje të shtrenjtë që disa “kilometra larg”. Por ajo nuk ka përse të jetë domosdoshërisht e kushtueshme, mjafton të duket e tillë. Ja cilat janë veshjet që ata sugjerojnë për këtë sezon, me qëllim të arrini këtë look të dëshiruar:

Golfi i leshit

 

Canta crossbody

 

Palltoja me rrip në mes

 

 

Fundi i satenit

 

Pantallonat e gjera

 

Duhet dhe nje triko kashmiri

 

Fustani “tub”

 

Xhinset “flamur”

 

Xhaketa me pupla

 

Cizmet deri tek kyci

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article