10.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
spot_img
Array

Eva Longoria dhe Victoria Beckham duken mahnitëse në fotot e një “mbrëmje vajzash”!

Dy yjet Eva Longoria dhe Victoria Beckham dukeshin se kaluan një natë argëtuese vajzash pasi morën pjesë në darkën e “Forcave për Ndryshim” të British Vogue’s në hotelin Londoner. Dy fashionistet treguan rutinën e tyre të përgatitjes në Instagram, e cila përfshinte verë dhe argëtim, përpara se të zbulonin pamjet e tyre magjepsëse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

“Përsëri dy amvise të dëshpëruara, duke u përgatitur për natën e vajzave! Të dua @evalongoria”, ka shkruar Beckham, ndërkohë në një tjetër postim vijon, “Nuk të kam mësuar asgjë @evalongoria??Kemi vite që pozojmë bashkë?”, duke pasur parasysh se Longoria nuk ka pasur një pozë aq joshëse sa ajo në një foto.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Beckham kishte veshur një fustan të bardhë me shpatulla jashtë, kombinuar me pantallona të zeza, ndërsa Longoria kishte zgjedhur veshur një fustan të zi, duke e përfunduar look-un me një çantë të gjelbër me shkëlqim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Ndërsa ishin në darkë, ato bënë foto me supermodelet Naomi Campbell dhe Zoe Salanda, së bashku me prezantuesin Edward Enninful. Ngjarja u mbajt për të nxjerrë në pah individët të cilët kanë ndikuar në ndryshimin e kulturës, politikës dhe modës.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit