29.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

“Hajde më puth”, Olta “shokon” Kristin: “Pse duhet”?

Olta e ka befuar Kristin me kërkesën e saj të papritur që ai ta puthë dhe t`i  kërkojë falje pasi sipas saj, ka bërë gabime. Kristi i habitur e pyeti se përse duhet ta puthte.

Aktorja vazhdoi të këmbëngulte derisa ai i dha një përqafim

Olta: Më puth këtu dhe më kërko falje. Më thuaj më fal! Më thuaj.

Pak ditë më parë, në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua për pyetjen që iu drejtua Kristit në shtëpinë e Big Brother Vip Albania, nëse ka një pëlqim për Oltën. Robert Aliaj u bë pjesë e diskutimit, duke thënë se i biri s’di të shprehet mirë shqip, por edhe nëse do ta kishte në kontekstin e një pëlqimi romantik, nuk e shihte aspak problem.

Një qëndrim totalisht të kundërt kishte Flavio Qarri, sipas të cilit “gratë e martuara duhen trajtuar me respekt dhe nuk thuhet çdo gjë që mendohet”.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit