KreuStil Jetese

“Kësaj duhet t`i biejmë”, kundër cilës banore “bënë aleancë” Olta dhe Luizi!

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF