KreuCelebrity

Rita Ora parakalon tapetin e kuq, e veshur me të brendshme!

I la pak vend imagjinatës, ama i ktheu shumë koka pas. Kështu vendosi të paraqitej këgëtarja shqiptare Rita Ora në një event, teksa u shfaq e veshur me një fustan rrjetë krejtësisht të tejdukshëm ku qartazi mbathjet e zeza ishin mëse të dukshme.

Këngëtarja Let You Love Me bëri një paraqitje mahnitëse teksa kishte veshur një fustan shumë të tejdukshëm të bërë nga një material me rrjetë ngjyrë nudo që i binte poshtë drejt kyçeve të këmbës.

Veshja përmbante detaje të zeza, me pupla që shtonin mbulim të pjesshëm rreth qafës dhe zonës së sipërme të gjoksit si dhe anash trupit.

Krijuesja britanike e hiteve, e cila kohët e fundit shpërtheu unazën e saj mahnitëse të martesës me smerald pasi u martua me regjisorin, Taika Ëaititi, publikoi albumin e saj të parë debutues në vitin 2012, duke nisur karrierën e saj të suksesshme tashmë dhjetëvjeçare.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF