11.5 C
Tirana
E martë, 21 Mars, 2023
spot_img

Si e priti Meghan rrëfimin e marrëdhënies së parë të Harry?

Siç ndodh zakonisht me mediat britanike, ka të ashtuquajtur ‘ekspertë mbretërorë’ që zakonisht japin mendimin e tyre për atë që ndodh brenda Pallatit Buckingham, megjithëse ka nga ata që duket se hamendësojnë se cili është ky apo ai anëtar i familjes mbretërore.  Rasti më i fundit është ai i Meghan Markle, e cila dyshohet se ndihet e turpëruar për detajet e zbuluara nga bashkëshorti i saj, Princi Harry, në librin e tij ‘Spare’, ku tregon se si e humbi virgjërinë.

Në librin e tij, Harry thotë se e humbi virgjërinë nga një grua më e madhe se ai pas një pijetoreje ku ata kishin pirë. Sipas “Daily Mail”, ajo grua quhet Sasha Walpole, e cila ka dhënë një intervistë në të cilën pretendon se është ajo gruaja për të cilën flet Harry.

Por sipas ‘ekspertit mbretëror’ Kinsey Schofield, Meghan “ndihet pak në siklet” pas zbulimeve dhe mendon se nëse Princesha Diana do të kishte mbizotëruar mbi Charles dhe ata do t’i kishin dërguar fëmijët e tyre në një shkollë tjetër përveç Eaton, historia do të ishte ndryshe.

Pak ditë më parë, aktori Rupert Everett siguroi se ajo që Harry publikoi në librin e tij në lidhje me mënyrën se si e humbi virgjërinë është një gënjeshtër dhe se ai e di të vërtetën e asaj që ndodhi, megjithëse nuk pranoi të përmendte emra.

Walpole, 40 vjeç, tha se vendosi të flasë tani vetëm sepse Harry e përmendi atë në librin e tij. “Unë e kam mbajtur këtë sekret për 21 vjet. Nuk do të kisha thënë kurrë asgjë nëse ai nuk do ta kishte vendosur në librin e tij. Unë jam këtu për të treguar historinë time me fjalët e mia. Unë jam zonja për të cilën ka shkruar Princi Harry në librin e tij me të cilin ai humbi virgjërinë”, dënoi ajo.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit