4.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Tensionet në prapaskenë mes Chiarës e Fedez pas puthjes, dalin pamjet!

Është përpjekur ta kalojë si me të qeshur për momentin, por sapo fillon publiciteti Chiara Ferragni vrenjtet. Blogerja nuk e ka marrë mirë puthjen që këngëtari Rosa Chemical i dha partnerit të saj, Fedez, në skenën e Ariston.

Fedez shihet sesi del në prapaskenë për të folur me gruan e tij. Nuk është e qartë se çfarë i kanë thënë njëri-tjetrit, por tensionet janë të dukshme.

“Chiara nuk e përtypi mirë këtë situatë”, sipas faqes intrashtrattamento2.0 që ka postuar videon në Instagram. Gjithashtu ChiMagazine ka publikuar foto nga momenti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝑪𝒉𝒊 (@chimagazineit)

Çfarë mund të shihni në video? Fedez i cili i afrohet Chiara Ferragni-t dhe hap krahët, ajo bën gjestikulacione por nuk dihet saktësisht se çfarë thonë. Më pas zhduken në prapaskenë, të “shtyrë” nga Amadeus.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trash Italiano (@trash_italiano)

Sipas zbërthimit që i është bërë nga mediat italiane Chiara i thotë “Çfarë bëre kështu?” Dhe Fedez i përgjigjet : “Çfarë të bëja?” , dhe blogerja i thotë më pas “Të mos i fusje gjuhën të paktën”, gjithmonë sipas raportimeve qe përcjellin mediat italiane.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit