KreuStil Jetese

Bëhen bashkë Ezeli dhe Halili, ndihmojnë të prekurit nga tërmeti në Turqi!

Sağolsunlar!
Ahbap Koordinasyon merkezinde @kivanctatlitug @egzOzpirincci @KKasabali
İrem Helvacıoğlu
Oktay Kaynarca ve
Kenan İmirzalıoğlu na teşekkürler ? pic.twitter.com/rAOw1gG5Na

— Haluk Levent (@haluklevent) February 9, 2023

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF