KreuStil Jetese

Mbi 17 000 viktima! Gjithçka dimë për tërmetet vdekjeprurëse në Turqi dhe Siri!

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF