KreuStil Jetese

Tërmeti në Turqi, gjendet e vdekur familja shqiptare: Prindërit dhe djali ishin në…

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF