KreuStil Jetese

Shëtitje dorë për dore; Clara Chia përplaset me një ‘billbord’, Pique s’mban dot të qeshurën!

Nga ana tjetër, Clara Chia u përpoq fillimisht të fshihte fytyrën nga kamerat, por pësoi një incident të vogël, pasi u përplas me një ‘billbord’, megjithatë nuk pësoi asnjë dëmtim dhe vazhdoi të ecte normalisht, ndërsa Gerard Pique nuk e përmbante dot të qeshurën ndaj asaj që i ndodhi partneres së tij.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF