4.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Harry dhe Meghan do të njoftojnë shtatzëninë e tretë në ditën e Shën Valentinit?!

Raportet thonë se Princi Harry dhe Meghan Markle mund të njoftojnë se janë në pritje të një fëmije të tretë në ditën e Shën Valentinit. Çifti ka dy fëmijë të quajtur Archie dhe Lilibet. Dy vite më parë, ata vendosën të njoftonin në të njëjtën datë se ishin në pritje të fëmijës së tyre të dytë, Lilibet, e cila lindi më 4 qershor 2021.

Duhet të theksohet se Dita e Shën Valentinit është një datë e veçantë për Harry-n, pasi nëna e tij e ndjerë, Princesha Diana, kishte njoftuar gjithashtu shtatzëninë e saj më 14 shkurt të vitit 1984. Në tetor, Closer raportoi se çifti do të ishte i gatshëm të zgjeronte familjen e tyre dhe të kishte një tjetër fëmijë këtë vit.

“Ata të dy janë shumë të hapur për të zgjeruar familjen e tyre dhe do të donin që kjo të ndodhte, dhe që Archie dhe Lili të kishin një vëlla apo vëlla tjetër”, tha një burim. “Është një ëndërr e realizuar të jesh një familje prej katër anëtarësh, por të shtosh edhe një tjetër do të ishte edhe më e mrekullueshme.

“Meghan është e shëndetshme, Harry është një baba i shkëlqyer, martesa e tyre vazhdon të bëhet më e fortë. Ata patjetër do të kenë shumë më tepër hapësirë kur të zhvendosen në një rezidencë më të madhe.

Ata gjithmonë kanë thënë se dy fëmijë do të ishin mjaftueshëm, por të qenit prindër u ka sjellë atyre më shumë gëzim dhe qëllim se çdo gjë që ata kanë imagjinuar ndonjëherë. Gjërat mund të ndryshojnë, situatat mund të ndryshojnë dhe sigurisht që ka më shumë se mjaftueshëm dashuri në zemrat e tyre për të mirëpritur një tjetër fëmijë. Meghan i ka thënë Harryt se mendon se një fëmijë tjetër do t’i afronte”, pohon më tej burimi.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit