KreuCelebrity

Rihanna është shtatzënë me fëmijën e dytë!

Rihanna performoi në shfaqjen e pjesës së parë të Super Boël LVII ndërsa ishte shtatzënë, ka konfirmuar përfaqësuesi i saj. Sjelljet e këngëtares teksa fërkonte barkun e rrumbullakosur dhe me lëvizje të kufizuara gjatë kërcimit nxitën aludimet se Rihanna me të vërtetë po priste një fëmijë nëntë muaj pas lindjes së saj të parë.

E veshur me një kostum bluzë rozë, përkrah një kasti të plotë balerinësh profesionistë që krijuan një ambient të tërë me lëvizjet e tyre, të gjithë vunë re se ajo ishte në pritje të një fëmije tjetër.

Këngëtarja dhe shoqëruesit e saj nuk e kishin konfirmuar informacionin përpara shfaqjes, duke i bërë njerëzit të besonin se ajo përfitoi nga rikthimi i saj i shumëpritur për të ndarë lajmin e ëmbël. Ose ylli i muzikës botërore thjesht nuk donte që ajo të ishte një temë bisede në javët para shfaqjes së madhe.

Aktualisht 34-vjeçarja ka një djalë 9-muajsh me reperin A$AP Rocky, dhe tashmë ata janë gati për t’u bërë prindër për herë të dytë.

Mund të themi se Super Boël LVII ishte skena perfekte që Rihanna të tregonte shtatzëninë e saj të dytë, pasi ajo doli me mjeshtëri në skenë në shfaqjen e pjesës së parë të këtij viti.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF