16.5 C
Tirana
E mërkurë, 31 Maj, 2023
spot_imgspot_img

As ngrohtë, as ftohtë! Nisur nga VIP-at shqiptarë, ja ç’të veshim këto ditë!

Muaji i parë i pranverës përfundoi, ndërsa moti gjatë gjithë këtyre ditëve ka qenë kryeneç e kapriçoz, herë me ditë të ftohta, e herë me temperatura që i shkojnë përshtat kësaj stine.

Një ndër arsyet që pranvera është stina e preferuar e shumë njerëzve është fakti që të apasioniuarit pas modës mund të eksperimentojnë lirshëm me veshjet dhe kombinimet.

E ndërsa shumë prej jush mund ta kenë bërë ndërrimin (e mundimshëm) të garderobës, duke zëvendësuar veshjet e dimrit me ato të pranaverë/verë, për pjesën tjetër që do të donin shumë të dinin, apo kërkojnë sugjerime se çfarë mund apo duhet të veshin këtë sezon, ne u frymëzuam nga të emrat e njohur VIP shqiptar.

Më poshtë gjeni disa kombinime veshjesh për ditët ‘as të ftohta, as të ngrohta’.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit