KreuStil Jetese

Luizi dhe Efi finalistët e “BBV”!

Luizi dhe Efi finalistët e “BBV”!

Luizi dhe Efi mbrëmjen e djeshme janë shpallur zyrtarisht dy finalistët e parë të “BBVA”!

Luizi dhe Efi u votuan nga publiku si dy banorët që meritojnë finalen. I pari shkoi Luizi, pas një televotimi kokë më kokë me Deamishelin, ndërsa Efi u përzgjodh pas një televotimi mes Kiarës, Bledit dhe Qetsorit.


Efi në finale do të thotë se Bledi dhe Kiara lënë shtëpinë e “BBVA”, pasi vetëm një prej banorëve që rihynë në shtëpi do të mund të shkonte në finale.

Kështu, Efi dhe Luizi vijojnë rrugëtimin dhe garën për të fituar çmimin e madh.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF