KreuHoroskop

Horoskopi ditor, e premte 7 korrik 2023

Horoskopi ditor, e premte 7 korrik 2023

Dashi 

Sot do zbuloni disa gjëra të reja për partnerin/en tuaj të cilat deri më sot as që i keni ditur. Marrëdhënia në çift do jetë më e ngrohtë se më parë. Beqarët nuk do kenë asnjë takim interesant dhe do mbeten sërish me të njëjtin status. Financat do jenë në gjendjen më të mirë të mundshme.

Demi 

Do jeni shumë sensualë dhe joshës me partnerin/en tuaj sot dhe do e bëni atë ta ketë gjithmonë mendjen tek ju. Në mbrëmje priten momente pasionante. Nëse jeni beqarë dhe ëndërroni të keni në krah një person të veçantë, sot do vijë takimi vendimtar. Financat do jenë përgjithësisht të mira, por nuk duhet te abuzoni për asnjë arsye me shpenzimet.

Binjakët

Do iu ndryshojë shpesh humori gjatë kësaj dite dhe kjo mund të sjellë probleme me partneri/en. Nga ana tjetër nuk duhet vetëm të kërkoni në lidhjen tuaj, duhet edhe të jepni. Beqarët nuk duhet t’i idealizojnë menjëherë personat që do takojnë sepse mund të zhgënjehen. Situata financiare do fillojë të përmirësohet me hapa të shpejta.

Gaforrja

Për ata që kanë kohë që janë në një lidhje pritet një ditë e mbushur me diskutime serioze dhe me marrje vendimesh të rëndësishme. Mendohuni mirë para se te hidhni çdo hap. Beqaret duhet te tregohen me te duruar nëse duan te gjejnë personin me te përshtatshëm. Do ketë takime gjate kësaj dite. Ne planin financiar hiqni dore nga shpenzimet marramendëse sa me shpejt.

Luani

Harrojini mosmarrëveshjet që keni pasur kohët e fundit në çift dhe mundohuni të tregoheni më optimistë për të ardhmen. Të dy keni gabuar kështu që nuk keni pse ta mbani mendjen atje. Beqarët nuk duhet të dekurajohen edhe nëse nuk do e gjejnë shpirtin binjak. Miqtë nuk do i lënë për asnjë moment të mërziten. Në planin financiar duhet të bëni disa sakrifica për ta stabilizuar situatën.

Virgjëresha

Mosmarrëveshjet dhe debatet në çift do jenë të shumta gjatë kësaj dite. Nuk do jeni aspak dakord me partnerin/en tuaj për ato që ai do iu thotë dhe kjo do krijojë gjithë kohës tension. Beqarët nuk do e ndiejnë shumë nevojën e dikujt në krah. Në planin financiar asgjë nuk do jetë e thjeshtë, tregohuni të kujdesshëm.

Peshorja

Falë ndikimit të madh të Venusit, jeta sentimentale e çifteve do jetë më e bukur dhe më emocionuese. Shfrytëzojeni çdo sekondë kur të ndodheni pranë partnerit/es sepse ka momente që nuk përsëriten. Beqarët nuk do i rezistojnë dot sharmit të një personi që do vijë nga jashtë. Në planin financiar duhen marrë masa shumë strikte në mënyrë që gjerat të shkojnë mirë.

Akrepi

Ditë e mrekullueshme kjo e sotmja për të dashuruarit. Do përjetoni ndjesi të veçanta dhe shpeshherë do iu duket vetja si në ëndërr. Beqarët nuk duhet të nxitohen të krijojnë një lidhje me personin e parë që do i joshë sepse nuk do mund ta kuptojnë kush është ai në të vërtetë. Në planin financiar mos prisni përmirësime të ndjeshme sepse kjo nuk mund të ndodhë menjëherë.

Shigjetari

Ditë shumë e zakonshme kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një lidhje. Nuk priten as surpriza të mëdha, por edhe probleme nuk do ketë. Duhet të bëni paksa kujdes edhe me xhelozinë e tepruar. Beqarët nuk do jenë të gatshëm të nisin një histori dashurie sepse nuk do gjejnë personin e duhur. Sektori i parave do jetë i qëndrueshëm.

Bricjapi

Sot do filloni të dyshoni jashtë mase për ndjenjat tuaja dhe nuk do jeni më të sigurtë nëse personin që keni në krah është i duhuri. Flisni me të dhe shprehjani gjërat ashtu si i ndjeni. Për beqarët do ketë me të vërtetë një takim mjaft impresionues. Financat pritet të kenë përmirësime të ndjeshme.

Ujori

Edhe ju që jeni shumë realistë zakonisht do filloni të ëndërroni për jetën tuaj në çift. Partneri/ja nga ana tjetër nuk do jetë në ditën e tij më të mirë dhe kjo mund të sjellë zhgënjime. Beqarët duhet t’iu kushtojnë më tepër vëmendje personave që i ftojnë në takime. Buxheti do fillojë të ekuilibrohet.

Peshqit

Ditë mjaft e animuar kjo e sotmja për të dashuruarit. Emocionet që do përjetoni do jenë vërtet të mëdha dhe të papërshkrueshme kështu që shfrytëzojeni sa të mundni ditën. Beqarët nga ana tjetër do jenë më të hapur ndaj takimeve dhe me shumë gjasë do takojnë një person të përshtatshëm. Financat duhen menaxhuar me kujdes.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF