KreuCelebrity

Detaje të reja/ Sara dhe Ledri u ndanë për klikime dhe tani nuk dinë si të ribashkohen!

Detaje të reja/ Sara dhe Ledri u ndanë për klikime dhe tani nuk

Historia e ndarjes së Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës prej javësh ishte kryefjala e të gjitha mediave. E teksa menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi, ishte i vetmi që reagoi asokohe duke konfirmuar ndarjen, thuhet se ishte edhe ai që e krijoi atë në kohën kur çifti pati përplasjen me Dafinën.

Së fundmi burime për  “Iconstyle” kanë konfirmuar se e gjithë ndarja është bërë për vëmendje dhe klikime, të cilën duhet thënë që e arritën.

Detaje të reja/ Sara dhe Ledri u ndanë për klikime dhe tani nuk

E teksa kjo gjë sipas po të njëtjave burime u bë për t’ja kaluar Dafinës me klikimet, tashmë atë kanë  ngecur duke mos ditur se si të rregullojnë gabimin dhe që pas kësja ndarje të bujshme ata të rikthehen sërish, pa u ndarë asnjëherë.

Mbetet për t’u për se nesë këto burime janë të vërteta apo thjesht Sara dhe Ledri i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dhe rikthim mes tyre nuk do të ketë..

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF